W czasie zimowym możliwość skorzystania z przetworów to sposób na uzyskanie dostępu do wybornych, tradycyjnie przetworzonych owoców i warzyw, a gdy nie ma możliwości zakupu ekologicznych artykułów w sklepach spożywczych. Przetwory mogą stanowić zarówno apetyczne zakąski, jednakowoż mogą być też perfekcyjnym dodatkiem do różnych potraw. Artykuły przygotowane są zarówno w wersji słodkiej jak także słonej, co pozwala na wykorzystanie ich w przeróżnych potrawach polskiej kuchni. W miejsce decydować się na samodzielne przygotowanie przetworów, można postawić na oparte na szablonowych recepturach naturalne przetwory, które oferuje Piwniczka Babuni – na www.piwniczkababuni.pl można sprawić ten rewelacyjny asortyment.

Jakie są plusy naturalnych przetworów?
Przygotowywane przez nas przetwory nie zawierają:
– chemicznych dodatków
– substancji kolorujących
– zagęszczaczy
– aktywatorów smaku

Przygotowane z wykorzystaniem znanych od lat, tradycyjnych receptur naturalne przetwory są w stanie zapewnić dostęp do rozkosznych oraz zdrowych produktów. Wszelkie składniki używane przez należącą do nas firmę do przygotowania przetworów pochodzą od przetestowanych wytwórców. Warzywa uprawiane są w najczystszych rejonach kraju, co przekłada się bezpośrednio na jakość używanych składników. W ten sposób nasze przetwory mogą być z uznaniem zastosowane w zbilansowanych, zdrowych dietach. Kiedy pojawia się jesień oraz zima, a w sklepach trudno dostać polskie owoce i warzywa, w owym czasie postawienie na przetwory to sposób zapewnienia w diecie istotnych składników, czyli cennych witamin. W zdrowej diecie wykorzystanie artykułów, które nie obejmują konserwantów, ma nadzwyczaj gigantyczne znaczenie, ponieważ ogranicza dostarczanie do organizmu ludzkiego składników chemicznych, które znajdują się w sztucznych artykułach.


W jaki sposób wykorzystać przetwory naturalne?

Przetwory mają szeroki zastosowanie, co wynika z możliwości wybierania produktów z różnych kategorii.

Zdecydować można się na:
– apetyczne syropy z przeróżnych owoców
– konfitury i dżemy
– owoce w syropach
– ogórki konserwowe i kwaszone w przeróżnych wersjach
sałatki
– tradycyjne zupy
– marynowane owoce i warzywa

Przygotowane w prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej zupy to gotowe oraz smakowite posiłki. Żur wiejski, barszczyk galicyjski, staropolski lub orientalne mogą być wykorzystane jako jednej z posiłków w ramach przygotowywanego obiadu. Sałatki z przeróżnych jarzyn jak cukinia, seler, mizerii, grzyby, czerwona kapusta, to wspaniały dodatek do każdego obiadu. Warzywne sałatki mogą być wykorzystane jako smaczne, oddzielna dania. Tudzież zachwycającym dodatkiem do wielu potraw są domowe przetwory w postaci marynowanych warzyw oraz owoców. Ćwikła, papryka, buraczki, pieczarki marynowane to pyszne przekąski, dodatki do wykorzystania, chociażby w trakcie świąt. Do szczególnych artykułów docenianych przez klientów zaliczają się nasze ogórki przygotowane w wersji konserwowej i kiszonej. Ogórki przygotowujemy w przeróżnych wersjach, co obejmuje między innymi ogórki kiszone małosolne, w miodzie, konserwowe domowe, z chili czy pomidorami. To perfekcyjny pomysł na wzbogacenie kanapek apetycznych dodatkiem. Tak samo jest z dżemami i konfiturami, które w ofercie naszej profesjonalnej firmy występują w rozmaitych wersjach. Przygotowujemy przetwory z różnych owoców, począwszy od malin, a kończąc na pomarańczach.