Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet element tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozłąki oraz zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność oraz empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto?

Miejsce to absolutnie pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, lecz również wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego, kompetentnego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez znawców, a szef kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia obiektu zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i przyjazności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i punktów usługowych.