Pragniesz zapewnić swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie zadbać o ich rozwój? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez zabawę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się rzeczywiście świetnie. Bez trudu odnajdziesz tutaj rozrywkę nienagannie dopasowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezwykle troskliwie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy odpowiednie dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj rodzice poszukują miejsc, w których ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. W następstwie tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym wielki nacisk położony jest na to, by dzieci były w rzeczywistości bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się jedynie takie akcesoria, do wykonania jakich wykorzystano odpowiednie materiały. Zależy nam na tym, by wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno wyszukiwać szczegółów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas też jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub też córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, że zabawa skończy się urazem. W naszym centrum dziecko jest naprawdę bezpieczne.

Jaki jest cel naszej profesjonalnej aktywności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby utworzyć przestrzeń, która będzie doskonale pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem lub ewentualnie córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także pomysłowość Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to też imponujący sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, aby Twoja pociecha była faktycznie bezpieczna, chcesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!