Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i współczesne i niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum oraz dodatkowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających konsumentów. Wobec tego również przygotowaliśmy gigantyczną propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na domenie http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do naszego serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym wozem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezwykle dogodne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru wiele prestiżowych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną oraz wszechstronną propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy kolosalne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

Dzięki nam nasi klienci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź dostać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub ewentualnie wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu auta.