Masz już dość nudnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Chcesz zabrać rodzinę i dzieci na interesującą wycieczkę, która zezwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub pomysłu na to, dokąd zabrać rodzinę – przetestuj ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź też Narwią. Mamy świetny sprzęt, który zezwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, zaznajomić bliżej przyrodę, spędzić przyjemnie czas, odprężyć się oraz w głównej mierze nadzwyczajnie spędzić dzień, dbając nie jedynie o walory rodzinne, jednakowoż również ruch. Aktywne spędzanie czasu w odjazdowym miejscu – to oferta, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednakże spływ kajakowy Borkowo to dla Was zbyt duże wyzwanie, jako nieliczni proponujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub również w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najważniejsze – gwarantujemy pomocnicze atrakcje, które pozwolą Wam spędzić miło czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie wyłącznie do rodzin – dużo agencji eventowych organizuje u nas podróże firmowe, integracyjne spływy kajakowe czy także atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, z przyjemnością odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i ukazujemy, że dla nas najważniejszy jest Kontrahent i jego dobra zabawa podczas spływu.
Zatem jeżeli szukasz interesującego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz uczynić swoje umiejętności w trakcie spływu kajakiem lub ewentualnie po prostu w arkadyjskiej atmosferze popływać z familią pontonem – serdecznie zapraszamy do nas. Dla korporacji i agencji eventowych przygotowaliśmy przydatną propozycję współpracy – też zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem czy też pontonem, zbliż się do natury oraz sprawdź, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą bądź też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl!